Leo Driessen zorgt voor ergernis bij de kijkers van Veronica tijdens de wedstrijd tussen PSV en Sturm Graz. De commentator begreep niet waarom een goal van Patrick van Aanholt werd afgekeurd, hoewel er duidelijk sprake was van buitenspel.
Volg de wedstrijd tussen PSV en Sturm Graz in ons liveverslag!
525 mensen lezen dit artikel
Jack van Gelder sneert naar René van der Gijp, Hélène Hendriks grijpt in: 'Nu suggereer je iets'Van Aanholt dacht de 4-1 te maken, toen hij de bal van dichtbij binnenwerkte. Hij ontving de bal via Isaac Babadi tijdens een chaotische situatie voor het doel. Van Aanholt had van de bal af moeten blijven, maar gaf een laatste zetje. Daardoor werd de goal afgekeurd.
Driessen zei meermaals dat er mogelijk hands gemaakt zou zijn, al was voor de tv-kijker al snel duidelijk dat Van Aanholt buitenspel stond. Niettemin was de commentator verbaasd toen scheidsrechter Dan Petrescu het buitenspelgebaar maakte.