Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op vrijdag 24 december.
Adanaspor – Kocaelispor (17.00 uur)
Toegegeven: je moet er even voor zoeken, maar op de dag voor kerst wordt wel gewoon gevoetbald in Europa. En wel op het tweede niveau van Turkije. Nederlanders Thomas Bruns (op archiefbeeld) en Evren Korkmaz komen met Adanaspor in actie in eigen huis tegen Kocaelispor. Het is een strijd om een plek in het linkerrijtje, waarbij de thuisploeg moet winnen om daarbinnen te komen.
Qatar SC – Al Rayyan (16.15 uur)
Nee, het is geen Europa meer, maar mogelijk wel een aardige pot om even een stream van op te zoeken. Want bij het bezoekende Al Rayyan staat de uit het oog verloren James Rodriguez onder contract. De gedeelte topscorer van het WK 2014 voetbalt onder leiding van de voormalig Franse bondscoach Laurent Blanc – in 2000 als speler gekozen tot het beste elftal van het EK – en strijdt om een plek in de subtop.
21:00 uur: Václav, ESPN, première van de documentaire over FC Twente-aanvaller Vaclav Cerny
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen