Alex Pastoor zag zijn ploeg NEC met 5-2 verliezen van FC Twente. De coach maakt een lastige periode mee met NEC en heeft niet meer iets om voor te spelen dit seizoen. Toch wil Pastoor er nog het beste van maken.
“FC Twente was veel effectiever dan wij”, concludeerde de coach bij Eredivisie Live. “Het team heeft geprobeerd om Twente onderuit te krijgen, maar er staat 5-2 op het scorebord. Twente wachtte ons op en heeft ons goed bestreden. Voor mijn gevoel ging elke bal er voor onze goal in.”
Het restant van de competitie lijkt niet erg interessant meer te worden voor de huidige nummer elf van de Eredivisie. “Maar de wedstrijden worden nog gespeeld en je bent het aan jezelf, de club en de competitie verplicht om er wat van te maken.”