Doelpoging van Alberto Moleiro (Las Palmas)! Schot met rechts van buiten het strafschopgebied wordt geblokt.
90' +9
Doelpoging van Scott McKenna (Las Palmas)! Schot met rechts vanuit het midden van het strafschopgebied wordt geblokt. Op aangeven van Benito Ramírez met een voorzet.
Gemiste doelpoging. Kopbal van Jaime Mata (Las Palmas) vanuit het midden van het strafschopgebied gaat rechts naast het doel. Op aangeven van Viti Rozada met een voorzet.
90' +4
Chiquinho (Real Mallorca) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
Doelpunt! Las Palmas 2, Real Mallorca 3. Schot met links van Johan Mojica (Real Mallorca) vanuit het midden van het strafschopgebied in de linkerbovenhoek. Op aangeven van Samú Costa vanuit een dood spelmoment.
90'
De vierde official heeft 10 minuten extra tijd aangekondigd.
Gemiste doelpoging. Schot met links van Sandro Ramírez (Las Palmas) vanuit het midden van het strafschopgebied gaat links naast het doel. Op aangeven van Alberto Moleiro na een snelle counter.
84'
(Real Mallorca) krijgt een vrije trap op de helft van de tegenstander.
Gemiste doelpoging. Kopbal van Omar Mascarell (Real Mallorca) vanaf de linkerkant van het doelgebied gaat rechts naast het doel. Op aangeven van Sergi Darder met een voorzet uit een corner.
Gemiste doelpoging. Schot met links van Vedat Muriqi (Real Mallorca) vanuit het midden van het strafschopgebied gaat te hoog en te ver naar links. Op aangeven van Antonio Sánchez.
Gemiste doelpoging. Schot met rechts van Robert Navarro (Real Mallorca) vanaf de rechterkant van het strafschopgebied gaat links naast het doel. Op aangeven van Manu Morlanes na een snelle counter.
Gemiste doelpoging. Schot met rechts van Dário Essugo (Las Palmas) van buiten het strafschopgebied gaat links naast het doel.
36'
Gemiste doelpoging. Schot met rechts van Sergi Darder (Real Mallorca) vanaf de rechterkant van het strafschopgebied gaat te hoog. Op aangeven van Vedat Muriqi.
Schot met rechts van Sandro Ramírez (Las Palmas) gered door de keeper! De poging vanaf de rechterkant van het strafschopgebied werd gestopt in de rechterbovenhoek. Op aangeven van Dário Essugo.
27'
Doelpu... nee, de bal gaat op de linkerpaal! Schot met rechts van Fábio Silva (Las Palmas) vanaf de rechterkant van het strafschopgebied. Op aangeven van Kirian Rodríguez met een steekpass.
26'
José Campaña (Las Palmas) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
Gemiste doelpoging. Schot met rechts van Kirian Rodríguez (Las Palmas) van buiten het strafschopgebied gaat te hoog en te ver naar rechts. Op aangeven van José Campaña.
Gemiste doelpoging. Kopbal van Vedat Muriqi (Real Mallorca) vanuit het midden van het strafschopgebied gaat te hoog. Op aangeven van Sergi Darder met een voorzet.